Centrala Firmy

Od początku istnienia firmy przy ul. Kolumny 105b w Łodzi funkcjonował najlepszy w regionie warsztat - wyspecjalizowany w tematyce wymiany, naprawy i dorabiania układów wydechowych w samochodach osobowych i dostawczych. Przez lata prowadzenia intensywnej działalności zdobyliśmy doświadczenie i wyszkoliliśmy profesjonalna kadrę, która prócz zwykłych napraw i wymiany elementów na nowe, doskonale odnajduje się w temacie:

  • przerabiania układów wydechowych na potrzeby sportu,
  • dorabiania elementów ze stali kwasoodpornej
  • dorabiania elementów do pojazdów, gdzie brak zamienników lub są bardzo drogie
  • rozwiązywania problemów nowoczesnych technologii stosowanych w pojazdach tj: katalizatory spełniające kolejne coraz surowsze normy lub filtry cząstek stałych DPF.

Bogato wyposażony magazyn zapewnia prawie 100% pewność wykonania usługi bez zbędnej zwłoki, skracając czas naprawy do absolutnego minimum, które średnio wynosi ok. 40 minut.

Posiadamy 3 stanowiska w pełni przygotowane do wykonywania tego typu usług - wyposażone w kanały i niezbędny sprzęt do obsługi również najnowocześniejszych pojazdów.

222222
33333333
dsc02920

Uzupełnieniem dla pełnej oferty usług w zakresie układów wydechowych jest obsługa pojazdów w zakresie:

  • napraw układu zawieszenia, hamulcowego, napędowego
  • montażu haków holowniczych z kulą odkręcaną lub automatycznych, także w pojazdach wyposażonych w czujniki cofania, sterowniki świateł, czyli wymagających zastosowania specjalnego modułu elektronicznego.

 

Główna siedziba firmy znajduje się przy ul. Kolumny 105b w Łodzi, w odległości 1.3 km od trasy Katowice – Gdańsk. Kompleks składa się z budynku obsługi klienta, biura firmy, warsztatu złożonego z 4 stanowisk oraz wielkopowierzchniowego magazynu.

Na terenie placówki prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową części zamiennych i akcesoriów dla pojazdów mechanicznych.