Historia firmy

Działalność w branży motoryzacyjnej firma Auto-Mark rozpoczęła w 1992 r. jako rodzinne przedsiębiorstwo handlowo-usługowe zajmujące się sprzedażą, wymianą oraz naprawą układów wydechowych w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Przez kilka lat profil firmy nie ulegał zmianie, a Auto-Mark stał się w regionie rozpoznawalną marką - kojarzoną z profesjonalizmem oraz fachowością w tej dziedzinie motoryzacji, będącej jednocześnie naszą pierwszą specjalizacją. Idąc za ciosem firma "Auto-Mark" rozpoczęła działania w kierunku poszerzenia oferty dostępnych towarów i usług.

Szybko staliśmy się wiodącym w województwie łódzkim importerem i dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów europejskich, japońskich i koreańskich, dostarczającym towar do kilkuset sklepów, warsztatów i punktów obsługi. Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy firmę, której ambicją jest dbałość o klienta, wyrażająca się w staraniach o udoskonalenie organizacji i zapewnienie najwyższej efektywności realizacji zamówień oraz wykonywanych usług, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności cenowej i pełnego profesjonalizmu. Zatrudniamy miłą i zawsze skłonną do pomocy kadrę, posiadającą teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie motoryzacji, stale poszerzaną przez system szkoleń. Naszą ideą jest utrzymywanie kontaktów z istniejącymi na rynku czołowymi producentami części samochodowych o ustalonej i pewnej renomie oraz nawiązywanie nowych z firmami, których jakość produktów jest w stanie zadowolić naszych kontrahentów.

Obecnie firma "Auto-Mark" posiada centralę zlokalizowaną przy ul. Kolumny w Łodzi i łódzką filię przy ul. Bema oraz nowo otwartą filię w Bydgoszczy przy ul. Startowej. Każda z naszych 3 siedzib posiada doskonale wyposażony magazyn oraz warsztat o zróżnicowanym profilu usług.